MÁ VÝZNAM U NOTEBOOKU ZVĚTŠIT PAMĚT ZE 4 gb na 8gb a nainstalovat W7 64B?

MÁM 4GB RAM A w7 HOME 32B.zRYCHLÍM TIM notebook nebo budu mít spíše problémy vzhledem k 64b verzi?Vyplatí se to?

Odpovědi
mosoj

Pokud ji využiješ tak ano.

cochee

Změna OS ze 32bit na 64bit se na rychlosti projeví ne moc postřehnutelně. Pokud paměť zvětšíš a zároveň nainstaluješ 64bit, jako bys tu paměť nezvětšil. Pokud paměť zvětšíš a necháš 32bit OS, může se počítač zrychlit, zvláště pokud zrušíš použití virtuální paměti. Dej pozor, jestli je vůbec fyzicky možné tu paměť v notebooku rozšířit. Ať ji nekoupíš zbytečně a pak se nedivíš, že to nejde.

petra15

prosímte vanasi, najdi si v popelnici jiný:-)xD