Vercule

Má vliv na pleť a vrásky kolagen?

Odpovědi
Filip84

Ano. Jez koleno a hlavu!

Millisek

To bohužel nemá. To by to složení muselo být mnohem bohatší, a to v případě kolagenu není. Co už ovšem na stárnutí a vrásky vliv má je Nyaderm.

Allousek

Mně se na pleti podepsalo tady to sérum https://www.i­uvenio.com/na­no/, ale nebylo to hned a hlavně o pleť pečuji dnes a denně :)

da ny

Také.
Hlavně psychika, životospráva a geny. Před přírodními zákony a stárnutím, nikdo neuteče. Dočasně k estetické medicíně.

IvkaH

Taky mám ráda jejich kosmetiku a za tu dobu, co ji používám, tak se to na pleti ukázalo.