Avatar uživatele
majki636

Co musí obsahovat pleťové sérum, aby mělo na pleť, respektive na vrásky vliv?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 935 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
xiperio

To nikdo neví.
každá firma vychvaluje to svoje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
seraphico

Elixír mládí 😄. Ale protože ho ještě nikdo nenašel, tak účinky takové kosmetiky jsou poměrně nedůvěryhodné. Výsledky jsou většinou nepatrné a mnohdy vůbec žádné. Kdyby tomu bylo naopak, tak by si někteří nenechávali přejíždět žehličkou po obličeji. O stříkání nějakého sajrajtu pod kůži nemluvě 😄.

Důležité je, aby pokožka byla dobře hydratovaná. Ale čas prostě člověk nezastaví a bojovat proti přírodě je stejné, jako bojovat proti tornádu. Můžete zmírnit následky, ale ke škodám dojde tak či tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Vrásky jsou dílem přírody. Tělo stárne a nějaké triky jen vytahují z důvěřivých lidí peníze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
trujkk89

Každý má jinou pleť a proto je mnoho druhů kosmetiky, která se vyvíjí pořád dále. Všímám si mezi kamarádkami, že každé sedne něco jiného. Vrásky nejsou nic špatného, každý je má. Jestli víc nebo míň, to je prostě příroda. Já osobně používám na ně séra z eshopu https://elegantni-zbozi.cz/kate­gorie/sera-a-extra-pece-o-plet-017510/ . Hodně mi pomohly a musím si to chválit. Doporučuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Kyselinu hyaluronovou + kolagen + vit.C
Tuto kombinaci je dobré užívat i vnitřně v nápoji – dobré i na klouby.

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MonaLisa

Retinoidy – skupina látek odvozených od vitaminu A. Zvyšují produkci kolagenu ve spodních vrstvách pleti. Na retinoidy je několik studií, které potvrzují jejich účinky. Nesmí se používat v těhotenství a musí se přes den používat opalovací krém (každý den, i v zimě). Účinek se liší podle druhu, % koncentrace a stability.
Retinol a retinal seženeš volně prodejný. Bohužel tretinoin, který je jejúčinější v Čechách neseženeš.

AHA kyseliny, ale myslím, že až od 7%, jinak mají jen exfoliační vlastnosti. Takže vrásky trochu vyhladí, ale s podporou kolagenu to nebude tak horké.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vercule

Já bych si na ošetření i zašla, ale tak nějak nevím kam… Nevím, kde jsou profíci, ani co vlastně moje pleť pořebuje. Docela bych asi napřed ocenila konzultaci…

Avatar uživatele
Kajolka

No, já to mám právě stejně. Tak by mě docela zajímalo, zda někdo o pleť pečuje tak, že chodí třeba pravidelně na nějaká profesionální ošetření…

Avatar uživatele
Kajolka

Ahoj, prosím dotaz… Jak to máte s péčí o pleť? Chodíte někam na nějaká ošetření? :)

Nový příspěvek