Má tu někdo bezlepkovou dietu? Jakou značku mouky kupujete?

Já mám bezlepkovou dietu od 4 let

Odpovědi
verka

Na toto jsem se chtěla nedávno zeptat.Moje neteřinka má tuto dietu. Ale vypadá to, že bys měla víc zkušeností ty. Zatím jsem zkoušela ve zdravé výživě hráškovou, amarantovou…ale je to nákladné. Spoustu věcí mají v Německu, ale ještě nákladnější.Pokud máš nějaké vychytávky, napiš mi.

Dodos

Doporučuji mouku Jizerka!! Zahušťujeme jí doma už všechno.Za dobrou cenu ji mají v Globusu, kde vždy nakupujeme i bezlepkové pečivo, těstoviny a výborné uzeniny. Některé věci nakupujeme také v Polsku.

devitkac

Já si kupuju buď Jizerku nebo Schär, se kterou jsem ještě spokojenější, ale je teda o něco dražší.. Zkuste když tak mrknout do Albert letáku – https://www.le­takomat.cz/al­bert/supermar­ket-od-stredy-28-08-2019-0/ – zrovna dneska jsem ji tam viděl v akci.