Jak kde :)
Ale ke každému se hodí něco jiného… Třeba na mém příteli mám radši, když je oholen, aspoň to při líbání neškrábe :)
| 0 Nominace Nahlásit |
Chlap by se měl holit určitě podle mě vypadá lépe než zarostlý Krakonoš.
| 0 Nominace Nahlásit |
Zásadně neholit.Je bezva najít v plnovousu nudle z polévky,která se podávala u tchyně(třeba) minulý týden.
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 714 | |
| marci1 | 491 | |
| iceT | 415 | |
| hanulka11 | 321 | |
| annas | 320 | |
| briketka10 | 273 | |
| Kepler | 247 | |
| ReHu | 231 | |
| Damiana | 229 | |
| led | 229 |
| Líčení a make-up |
| Móda a doplňky |
| Účesy |
| Ostatní krása a styl |