jakho

Má se chlap holit nebo ne?

má se chlap holit nebo ne??

Nejlepší odpověď
Bunnik

Jak kde :)

Ale ke každému se hodí něco jiného… Třeba na mém příteli mám radši, když je oholen, aspoň to při líbání neškrábe :)

Další odpovědi
pekynka

Jasně,že je to na každém. Také mám ráda hladce oholenou a voňavou tvář.

hrášek

Přece jak chce,to je každého věc,záleží na vkusu.

panenka

Chlap by se měl holit určitě podle mě vypadá lépe než zarostlý Krakonoš.

anonym

Zásadně neholit.Je bezva najít v plnovousu nudle z polévky,která se podávala u tchyně(třeba) minulý týden.