má někdo zkušenosti s motorovou pilou Eurotec

Odpovědi
jendahun

Nevím na co ji budete používat ani kdo tuto pilu vyrábí.Pravdě­podobně Made in CHina.Vzhledem k tomu,že je plno inzerátů,kde se této pily chtějí lidé zbavit,nebral bych.Dejte přednost osvědčené značce a pile,která má u nás servis.Nešel bych ani do Oleomac.Servis sice má a dává i záruku,ale je je to pila poruchová a nespolehlivá.Dobrá volba: Husqvarna,Jon­sered,Stihl,Dol­mar,Homelite.To ostatní je možná levné,ale nepoužitelné.Aspoň ne na dlouho.

venkovan

Dneska je na trhu tolik značek, že se to nedá usledovat. Pokud je to prodej oficiální, měla by pila projít certifikací. Nicméně první co by mne zajímalo jaký mají servis a jak ho mám daleko od domu. Za další co s pilou chci řezat. V neposlední řadě jak chci aby mi pila dlouho vydržela při běžném řezání. Některé pily jsou tak akorát odřezat tři řetězy a potom jí zahodit, jiné vydrží desetiletí bez vážných oprav.
Ne všechno levné je dobré, a ne ve drahé je kvalitní.
Osobně používám značkovou a jedině co do kupuji tak benzin, oleje, řetězy, sem tam lištu, ložisko do spojky a řetězku. Tuto mám od povodní 2002 a používám jí v práci asi tak 3 měsíce v roce. Starší stejný výrobce a tip mám do zálohy a ta byla koupena myslím v roce 1996