Fazzz

Má někdo zkušenost s vařením pro nemocného mononukleózou?

Potřebovala bych nějaké recepty, na internetu jich moc není, sestra je nemocná. Děkuji za odpovědi. :))

Odpovědi
Damiana

Zkus se podívat zde na jídelníček. Podle mne je důležité vědět hlavně z jakých surovin vařit a kterým se zásadně vyhnout. Recepty si pak můžeš upravit podle svého. I ty oblíbené. 🙂

http://www.di­etologie.cz/po­radna/dieta/mo­nonukleoza-jidelnicek/mo­nonukleoza-jidelnicek.html

Tonie

Na ty jídla dávej fakt pozor, můj přítel měl mononu a jakmile si dal něco co nesměl, měl docela velký bolesti břicha a bylo mu do zvracení.
Jinak sestra asi docela pohubne, to jo. Ale nemá cenu ptát se nás na jídelníček tady, na internetu najdeš receptů strašně moc :)