MonkeyKing

Má nějaký profit tato umělkyně?

http://revue.id­nes.cz/umelky­ne-se-na-sebe-obleceni-jen-napsala-a-vyrazila-do-ulic-p3u-/zajimavosti.as­px?c=A140625_133140_za­jimavosti_nh

Tím, že se producíruje a dělá hovadiny na plátno – prodala vůbec to plátno?
Je to vůbec nutné se takhle předvádět?? Všimli byste si vůbec dnes nějakého umělce, kdyby nedělal takovéhle vopičárny?

Nejlepší odpověď
Funna

nejsem puritán, ale tohle už je trochu silné kafe…určitě si někdo vaginální malbu koupí, protože praštěných lidí, co jsou schopni utratit peníze jen proto, že to nějaká „ujetina“ je docela dost (viz. prodej „obazů“ co namaloval slon)…a co se samotné „umělkyně“ týče…kdo nic neumí, musí na sebe upozornit jinak…tento styl „performance“ mi připadá ubohý…ale já nejsem Knížák, ten je z toho třeba nadšený .-)

Další odpovědi
setapouch

Jacksone Pollocku, omlouvám se za své tvrzení, že jsi byl idiot. Ačkoli jsi na ležící plátno cákal barvu z kýble, proti tomuto jsi skutečný malíř.