má nebo nemá?

vězeň dostal návrh od vychovatele, jestli řekne kdo pašuje drogy do vězení, tak dostane jistou půlku trestu…je to možné? nebo to je finta? vychoovatel přeci nerozhoduje o podminěčném propuštění nebo snad ano? můžou mu tím zkrátit trest? nehrozí mu nějaké jiné postihy? děkuji

Nejlepší odpověď
iceT

O zkraceni trestu rozhoduje soudce,nikoliv vychovatel.

Pokud vezen na nekoho neco „praskne“ tak ma spis jisty rozsudek smrti,ale od spuluveznu.

Další odpovědi
kavon

to nemyslíš vážne vychovatel má taky svuj podíl na půlku je to tam vše propojený ale pokud to práskne je hotovej tam se nic neutaji a on nikam neuteče ani když ho odvezou jinam půjde to s ním bachaři to na něho sami prásknou a on byde tak bitej a nezastavi se celí trest bude dělat děvku pro všecno nedoporučuji vím jak to tam je neboj vim co jsme takovím lidem dělali ale to je minulost