partep12345

Má motýl nějakého „zvířecího“ nepřátele ?

Nejlepší odpověď
www

Ano, přes různé obratlovce (ptáci, netopýři, ještěrky..) až po ty menší ‚zvířata‘, jako parazitické vosičky a dravý hmyz. Samozřejmě, nesmíme zapomenout na největšího nepřítele, člověka. Ten svým ničením prostředí i lukrativním sběrem škodí nejvíce ze všech!!
Studium

Další odpovědi
arygnoc

samozrejme:
vtáky, dravý hmyz (včítane mravcov), plazy (žaby, mloky a pod.).
lovené nie sú iba motýle, ale i ich húsenice či vajíčka.

marci1

U nás určitě nemá. Na Divokém Západě jedině „lorda Castlepoola“, známého motýlkáře z filmů o Vinneoutovi. 🙂

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Mot%C3%BD­li

isteron

Čo tak chameleóni, jašterky, žaby ?

anyone

Pokoušíš se zavést do češtiny obojetné číslo?
Buď „nějakého nepřítele“ anebo „nějaké nepřátele“ – nic mezi tím neexistuje!!