verka

Má mobilní dopravní značka nějakou omezenou dobu použití?

Mobilní značky se objevují tam, kde se právě něco třeba kope nebo je díra. Ale mají být tam, kde stav se již měnit nebude, třeba slepá ulice značená tři roky značkou, kterou řidiči na vozovce musejí objíždět.

Nejlepší odpověď
honza19hk

značka je značka a dokud ji někdo neodstraní tak platí a je jedno jak dlouho tam je.Pokud ti překáží či je uprostřed ulice dej ji ke kraji vozovky.
Značky rádi přemis´tují a ničí vandalové takže pokud ji někdo přemístil a překáží provozu bu´d ji dej sama pryč (na kraj cesty) nebo zavolej na právce té silnice.

Další odpovědi
lukas.zmizik

Na otázky ohledně značek všeho druhu odpoví Technické podmínky číslo 65:
http://www.ibe­sip.cz/data/web/kam­pane/legislati­va/besip-02-TP_65_2vydani.pdf

Pokud je přenosná značka „slepá ulice“ umístěná tam, kde už to tak zůstane natrvalo, pak je to špatně.

cukrar

Máte foto a gps?