Elk

Lze zformátovat disk a pak nainstalovat nový Win? W7 mi tam nechává W.old a neformátuje.Po instalaci mám ze 149Gb 100Gb.

Nejlepší odpověď
gecco

Musíš nabootovat z jiné ´jednotky´, systémový disk nelze zformátovat…
😉

Další odpovědi
cochee

Nastartuješ z instalačního DVD, v případě instalace nových Win to nelze spouštět přímo z Windows. Před instalací ti to nabídne, na který oddíl chceš instalovat, pokud jde o ten původní systémový oddíl, tak ti to nabídne i možnost přeformátování.