Lze vystřízlivět za 45 minut z bezpečnostních důvodů?

Odpovědi
MiKu

Záleží určitě na hladině alkoholu v krvi. Jinak se vystřízliví po dvou pivech k obědu a asi těžko po propařené noci nadmíru..
Jinak existují různé detoxikační preparáty, které rychle odbourají hladinu alkoholu. Taky záleží, jak má člověk rychlý metabolismus, zda je to muž či žena.. Někdo nadýchá „zbytkáč“ ještě ráno po večerní lahvi vína a jiný bude fit už v půlnoci.
Dost účinná je čistá sladkovodní řasa Chlorella, která má schopnost vázat na sebe toxiny a škodliviny v těle, mimo jiné i těžké kovy a alkohol, takže se „předávkovat“ a pomůže to. Pozor na zdroj, musí být opravdu čistá, třeba od firmy Energy nebo Green Ways, né nějaká za dvěstě z lékárny.