FatalAnonym

Lze vyměnit procesor u tohoto počítače? Popř. jaký?

Dobrý den.
Potřebuji, aby můj počítač dosahoval co největšího počtu snímků za sekundu (fps). Mám starší počítač (2–3 roky), a fps se pohybuje kolem 50–60 snímků, což není dost. Potřeboval bych dosahovat alespoň kolem 150+. Přijde mi škoda peněz abych kvůli tomu kupoval nový za 20–25 tisíc. Co se hardwaru týče, absolutně se nevyznám. Proto bych se vás chtěl zeptat, kdybych koupil nějaký lepší procesor, lze ho vyměnit konkrétně v počítači ( https://www.e­uronics.cz/stol­ni-pocitac-hal3000-trinity-silver-61008-a10-5800k-8gb-2tb-dvd-r-rw-hd-7660d-w8-halpchs0867/p32­3861/#popis ) ? Popř. jaký procesor by jste doporučili?

Odpovědi
jáára

AMD APU, co víc dodat.
Nech si postavit normální počítač a příště to nekupuj někde v elektru.
Procesor špatný, grafika integrovaná, paměť pomalá. co bys tam chtěl měnit? Bedna ošklivá.

Human

Zoznam kompatibilnych CPU s tou doskou najdes tu:
https://www.msi­.com/Motherbo­ard/support/FM2-A55M-E33.html

Ale suhlasim s jaara, vyber si komponenty poskladaj si vlastny PC, nekupuj uz poskladane.

zelí

A jéje, ten počítač je i zadarmo drahý. Opravdový šmejd. Procesor neměň. Kup si lepší grafickou kartu. Ehm…alespoň nějákou, protože ten tvůj ji nemá. Opravdu máš 144hz monitor, když máš pc za pár kaček? Ach, radši končím.