žolik

Lze ve spánku hubnout?

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud budeš mít kalorický příjem přes den nižší než spotřebuješ ve spánku ( tuším že 15 kcal/hod) tak budeš hubnout i ve spánku. Brzo ale umřeš.

Další odpovědi
Tonie

Řekla bych, že ne.
Ale je pravda, že kvalitní a pořádný spánek napomáhá lidem k hubnutí.. ale snažit se musí i ti lidi, samozřejmě :)

hanny 2

Když budeš místo jídla spát,tak asi ano.

ona neví

No já si myslím že ano, protože když naspíš potřebné hodiny, tak máš ve dne více energije a můžeš se víc pohybovat. Ale jestli budeš přes noc vzhůru tak odpoledne budeš unavený/á a tím naberš víc kilo…:/…Takže si myslím že na spánku to docela dosti závisí.

FOG

Pokud je nekdo namesicny a ve spanku nachodi spousty kilometru,tak proc ne.