smazkaa23

Lze v ČR ( pokud tedy nežije jen ve volné přírodě a lze koupit ) někde sehnat chameleona Brookesia Micra?

Nejlepší odpověď
anonym

Různé druhy chameleonů se dají sehnat pouze z odchovů v zajetí s CITES certifikátem. Navštiv nějakou teraristickou burzu a domluv se nějakým chovatelem nebo se s někým domluv přez inzerci v odborných časopisech www.akvaterra.cz nebo www.ifauna.cz, na netu jistě najdeš i spoustu jiných možností.
Doplňuji:
www.akva-terra.cz

Další odpovědi
beer

Zkus to jak radí Bohemica. Obávám se ale, že se získáním tohoto zatím nejmenšího obratlovce (kladoucího vajíčka) budeš mít potíže. Byl totiž objeven poměrně nedávno..