Ponny123

Lze tuhle webovou stránku používat na mobilním telefonu?

Lze tuhle stránku používat i na mobilu? Jde o to že každý den většinou chodím na notebook,bylo by lepší kdybych to mohla mít v mobilu ale tam mi najede můj profil a nejsou tam určité funkce například ankety,úpravy otázek,diskuze,zprá­vy,kontakty(žá­dosti o přidání),blo­kování,možná ještě další…
Proto jsem se chtěla zeptat lze to udělat tak abych tam měla všechno a nebo jestli lze stáhnout přes appstore aplikace na tento web,děkuji

Ps.Mám mobil Iphone8

Nejlepší odpověď
ivzez

Zkus v mobilu jít na adresu https://m.odpo­vedi.cz/uziva­tel/prihlaseni

Tam se přihlas, potom sjeď úplně dolů a vlevém dolním rohu najdeš odkaz
Zobrazit »plný web«

Po kliknutí na »plný web« (je to tam bez uvozovek)
by se ti měla i v mobilu zobrazit plná stránka.

I mobilní verze je sice použitelná, ale je dost
„ořezaná“ → není v ní např. přístup k poště.

O aplikaci pro tento web nevím.

Ponny123

@ivzez …Děkuji , už mi to jde i v mobilu 🙂Geniální!!! Máte pravdu,že to je v mobilu „ořezané“ …

ivzez

Není zač.

Já jsem to donedávna také neznala. Teprve, když jsme se chtěli spojit s uživatelkou Pajena vnitřní poštou, a ona nám odpovídala, že na stránce žádný odkaz na poštu nemá, mne napadlo se v počítačí přihlásit do mobilní verze a prohlédnout si ji…