Araxis

Lze tímto způsobem odeslat balík?

Dobrý den.Zbyly mi nějaký Ačkovy poštovní známky které již moc nevyužiju.Chtěla bych dnes odeslat balík.Můžu je tam nalepit?Přijme mi to pošta?Rozdíl v ceně mi dá k zaplaceni?Máte s tím zkušenosti?Dekuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, nelze

Další odpovědi
anonym

Nejde o poštovní známky, platí se za váhu balíku.

cochee

Áčkové poštovní známky zůstávají nadále v platnosti, i když jsou pořízeny ještě za 10 Kč. To je právě ta výhoda, že až v roce 2020 bude stát poslání dopisu 75 kaček a ty budeš mít stále áčko za desetikačku, tak za tu známku dopis pošta doručí bez doplatku.

Ve zdroji odstavec níže, „Obecné informace.“

Zdroj: http://www.ces­kaposta.cz/cz/fi­latelie/znamky/pis­menove-znamky-id30134/