dust8

Lze si vyžádat na přepážce úřadů či jiných míst kde je starost o zákazníka nějakou úřednici s velkým výstřihem?

Když už je často nutné poslouchat dlouhé minuty bláboly kolem poviností, zákonů a dalších administrativních zádrhelů, tak proč si nezpříjemnit ten nepřítomný pohled na nějaké to pěkné poprsí v praskajím dekoltu?

Kategorie otázky je jasná: Občanské právo.

Odpovědi
Janovicak

Ne, není to možné

kia

Ano je to možné. Otázkou je, zda vám někdo vyhoví.

anonym

Vtipné. Ale představte si že opravdu existují firmy které ženám poskytují speciální zkrášlovací příplatky jen na to aby povzbudili morálku u mužské části kolektivu a co nejlépe zapůsobily na klienty. Zřejmě je to všestranně výhodné, ale na úřadech to v dohledné době nelze očekávat 🙂