Kerynka

Lze si stěžovat na zakoupené zboží přes internetový portál jako je s-bazar,votoc vohoz ?

Paní jedné známe si koupila od ní tryčko s kterým nebyla spokojená a chce vrátit peníze že jinak si prý bude stěžovat je to vůbec možné kam by si mohla stěžovat a je vůbec poviností aby to známá vracela když se na to paní dostatečně neinformovala (kvalita,veliksot a td)

Odpovědi
Jsemtady

Doporucuju pouzivat proverene eshopy. Napr aukro, alza a podobne, kde toro resi. Mno ale pokud to byl nejakej jednorazovej inzerat tak ma asi smulu. Pokud by to ale byl klasickej internetovej obchod, jakoze nove zbozi, tak tam je ze zakona 14 dnu a 2r zaruka. My objednavame treba ze sportoutlet az z anglie a tam nam to v klidu vymeni a stejne tak bezne obchody i u nas. U Takovych tech jen inzeratu od nekoho ppchybuju.

zzzzz

Pokud chce vrátit peníze pro vadu věci, se kterou nebyla srozuměna, tak na to právo má. I na starší použité věci, se vztahuje záruka. Pokud to chce vrátit, protože si nákup rozmyslela, tak má smůlu.

rodier

Pri nakupu od cloveka ke cloveku nema narok temer na nic.
Nicmene v inzeratu urcite mela byt uvedena kvalita, materialy, velikost. Pokud to tam nebylo, to uz by se dalo napadnout.