Avatar uživatele
Nechápavé

Existuje záruka, že použitý počítač z Bazoše bude fungovat, nebo že mi v opačném případě vrátí peníze?

Dobry den,
Chtel sem si poridit pc za 5000,–Kč od jednoho týpka z bazošu…
Rikal mi, ze PC je preinstalovany, v pohode, nachystany k pouziti, rozjede hry CSGO,LoL atd..

Mam nejakou zaruku vrácení peněz, kdyz mi dojde a nebude fungovat anebo kdyz po nejake dobe prestane fungovat??;)

Predem diky za odpovedi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? ptáč před 3080 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arachis

Na záruce byste se museli domluvit a písemně ji sepsat,jika kupuješ zajíce,ale každopádně jít k němu domů,nechat si to předvést,zeptat se na vadné klustory na HDD,Kouknout na grafiku,jestli se někde nejeví přepálená a zcela se informovat na všechny součástky,a dopředu si zjistit např na stránkách Alfy,jestli se ještě tyto komponenty prodávají a není to staletý šrot. (Typ základní desky,proceso­ru,grafiky,ram­ky,event. i zdroj).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hans51

Jak píše arachis. Nejjednodušší by bylo se s dotyčným domluvit, ať provedete prodej mimo bazoš. Poté můžete mezi sebou uzavřít běžnou kupní smlouvu, ve které můžete domluvit podmínky, za kterých je plnění považováno za bezvadné, případně vymezit již existující vady apod.

Jestli bude prodávající čestný a nemá zaječí úmysly, určitě to pro něj nebude problém. Pokud by však nesouhlasil, či měl nějaké značné výhrady, byl bych být Vámi na pozoru.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ptáč

Škoda peněz z krám. Týpek z bazaru chce po tobě peníze. To je jeho živobytí. Já dal tři tácy a už nejde zvuk. Měla by se vyměnit celá základní deska. Bez zvuku je to prohlížeč nebo čtečka knih.

před 3080 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek