akvidzerp

lze si někde půjčit jen 500 kč?

se splatností třeba měsíc a se stoprocentním úrokem takže bych vrátil 1000 Kč
Doplňuji:
takže to nepůjčují banky ani lichváři?to by byl docela dobrej výdělek se stoprocentním ú­rokem

Odpovědi
cukrar

Ano je to možné. Kolga to u nás v práci dělá často. Jen bez toho úroku.

dudu

Opět zde někdo plácá absolutní blbiny. To o čem hovoříš je trestná a společensky vysoce nebezpečná lichva při „kulatním úroku“ 1200 % p.a.

ondra07

To už bude lepší si půjčit od rodiny.. takovou malou částku ti snad půjčí :) a bez úroku

Dochy

Nevím o tom, že by to někdo (banka) komerčně nabízel. Leda tak kontokorent k účtu. Možná zkusit zastavárnu, pokud máš něco co bys mohl nabídnout.

DUDU: Určitě to nebude lichva. Lichva je půjčování za výrazně nevýhodných podmínek, kdy je využito nějakého znevýhodnění dlužníka. Cena 500 není za tak velká, pokud budeš uvažovat, že někdo musí strávit svůj čas sepisováním smluv, ověřováním případu, krytím rizik úvěru…

akvidzerp

nikdo zde žádný blbiny neplácá, to možná ty, protože to byla teoretická otázka. jen tak mně to napadlo…jak můžu otázkou plácat blbiny?!