Weroniq

Lze si doma zesvětlit barvou vlasy i jinak, než použitím odbarvovače?

moje přírodní barva vlasů je špinavá blond, ale pár let už se barvím nahnědo, ale když se nenechám barvit od kadeřnice ale doma, tak mi barvy dost často chytají o mnoho tmavěji např. chci středněhnědý a mám odstín tmavěhnědý až někdy černý a teď bych chtěla světlejší hnědou a nevím jak na to, jestli světlý odstín na tmavé vlasy chytne.. nechci jít pořád na tmavší a tmavší až budu úplně černovlasá :/

Nejlepší odpověď
WeeBear

Neřiď se obrázkem na barvě, ale tím, jak ti to chytne na vlasy, vol světlejší, než chceš, známá má taky přírodně špinavý blond a tímhle problém zcela vyřešila. :)

Další odpovědi
Nikuuš

domácí zesvětlovač se vyrobí tak, že smícháš čerstvě vymačkanou čťávu z citronů a přidáš trochu vodky :DD mě to funguje ;)