Lze považovat překrmování koček domácích za týrání zvířat?

http://www.ty­den.cz/obrazek/201108/4­e4bac4298cb6/22-4e4bacbbae47b.jpg
Doplňuji:
Moje známá má psa a ten je jak válec.

Nejlepší odpověď
Mapel

Překrmování jakéhokoliv zvířete je týrání. Měl jsem vlčáka a sousedi se divili, že je vychrtlej, ale ve skutečnosti byl velice dobrý kondici. Ty válečky vídám a je mi jich líto.

Další odpovědi
Drap

Ano je. Z obezity vzniká celá řada chorob a potíží, zkracuje se tím život zvířete.

arygnoc

určite nie.

pretože pri pohľade na (odhadom) 75% školákov by ste ich rodičov museli považovať za páchateľov týrania a zločinov proti ľudskosti.

;-Q

ReHu

Já to za týrání považuji. Jedna má psí holka sežere vše a druhá jen aby se neřeklo.
Protože ta žravá nabirala ná váze, taky jsem to řešila. nyní je v pohodě.

anonym

Ano

Celander

Ano. Hlavně ve velké míře. Krmení koček které mají prostor se pohybovat (nejsou v paneláku) měli by se krmit ještě méně.

anonym

arygnoc -Asi máte bohužel „legální“ pravdu pravdu,ale nějaká zodpovědnost kde a v čem pak koření?