georgem

lze použít tablet alcatel onetouch pop7 p310× i jako telefon?

Odpovědi
wendyX

Pokud máte na mysli volání přes mobilní GSM sítě- pak si z tohoto tabletu velmi pravděpodobně nezavoláte. Při pohledu do technické specifikace se na první pohled zdá, že by to mohlo jít- už proto, že:

  • má slot na SIM kartu ( zde microSIM)
  • a má zabudovaný i 3G modul

    ( který ‚umí‘ GPRS, EDGE, UMTS / 3G, HSDPA, HSUPA, HSPA+).

Ten je tu však pouze pro DATOVÉ přenosy- pro případ, že nebude k disposici wi-fi signál (zde přítomen modul 802.11 b/g/n) pro připojení k síti.

Takže případné telefonování lze realizovat na př. přes aplikace typu Skype, Hangouts a pod.

dnb

Pokud má slot na SIM kartu, myslím že ano.