dust8

Lze porazit roztroušenou sklerózu, nebo se bude trousit dál a žít si svým životem ve vlastním světě tak jako alzheimer?

Pokud možno, jak? Jsem teď nedokázal najít, kam jsem si schoval pivo, které jsem si před asi (20)? minutami donesl do svého pokoje.

Nejlepší odpověď
elkon

Zatím se vyléčit nedá, pouze zpomalit.

Další odpovědi
jirka F

Podle mně pokud je EDSS méně než 3 tak se dá vyléčit pokud mozek dokáže obnovit poškozený myelin.Například u mně už nelze protože mám pomalu 4 kdo ví tak si najde.