izabou

Lze podat na státního zástupce stížnost za jeho chování vůčí obžalovanému ?Prostě si dělá z lidi debila a oblbuje.

V případě, že ano tak kde prosím o radu děkuji.

Nejlepší odpověď
kropitko

Usnesení soudu a státního zástupce lze stížností napadnout jen v těch případech, kde to zákon výslovně připouští a jestliže rozhodují ve věci v prvním stupni.

Zdroj: http://www.pod­nikatel.cz/za­kony/zakon-c-141-1961-sb-trestni-rad/cast-prvni-hlava-sedma/

Další odpovědi
atriplex

Stěžujte si u nadřízeného státního zástupce. Předpokládám, že máte chování státního zástupce řádně zadokumentováno…