Complex

Lze někde pořídit DVD přehrávač, který by si poradil se správným zobrazením CZ diakritiky?

Případně jak se daný typ jmenuje?

Odpovědi
Edison

To jde o to, z čeho ty tit jsou, v jakém formátu a podobně… Žádné DVD neumí všechno, alespoň o takovém nevím. Jednodušší je ty titulky správně překódovat.

elkon

Používej filmy bez titulků. Můj přehrávač i rekordér přehrávají titulky normálně, ale nesnáším titulkované filmy ani v kině. Značky jsou to Sony, ale už se nevyrábí.