Andreas

Lze na Facebooku zaslat hromadnou zprávu všem fanouškům stránky?

Jsem-li zprávcem této stránky. Nikde jsem tuto volbu nemohl nalézt. Viděl jsem ji jenom u události…
Doplňuji:
@ella Tu volbu tam já ale nemám. je tam pouze:

Upravte stránku
Propagujte prostřednictvím reklamy
Přidat k oblíbeným stránkám
Navrhnout přátelům

Odpovědi
Ella

samozřejmě, že to jde ;)hned na levé straně, pod případným obrázkem máte možnost „poslat zprávu všem členům“

tak v tom případě nevím, bohužel
já tam mám jako správce skupiny tyto možnosti:

  • poslat zprávu všem členům
  • propagovat skupinu reklamou
  • upravit nastavení skupiny
  • upravit členy
  • pozvat lidi do skupiny
  • vytvořit událost skupiny

irij

Na Facebooku lze zaslat hromadnou zprávu všem fanouškům. Jedním tlačítkem.Hláška „poslat všem členům“