grulisak

Jak nastavit události na facebooku?

Dobrý den, měl bych na vás dotaz ohledně událostí.Na tento typ problému jsem nenašel odpověď na vašem webu.Jedná se o viditelnost událostí kterých se zúčastním pro veřejnost.Myslím tím, když si veřejnost zobrazí můj profil,tak vidí karty: přátelé,fotky,ma­pa,to se mi líbí.Karta události tam chybí a v nastavení nemohu přijít na to,aby i tato karta s událostmi,kterých se zúčastním se zobrazovala veřejnosti. Děkuji vám za pomoc

Odpovědi
mosoj

Ale nechybí. Vedle těchto karet je šipka +3, klepni na ni a uvidíš.
Doplňuji:
Při tvorbě události,si pak navolíš jako obvykle úroveň soukromí !!

anonym

Událost mohou vidět pouze přátelé, které označil a pozval tvůrce události. Navíc událost mohou vidět pouze lidé, kteří mají účet na Facebooku. http://www.jak­nafacebook.eu/na­vody-2/udalosti-na-facebooku-10

mosoj

Nejlepší je posílat zprávya sám se nenechat kontaktovat !!!!!

Je třeba nastavit soukromí :
http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/555078/Vys­trizek.JPG