Lze mikrofonem od počítače s prodlužkou kabelu, když jej vyndáme za okno, nahrát zvuky meluzíny, nebo to nahraje prd?

Doplňuji: To mi chcete říct, že dneska jste nikdo nenahrával meluzíny? ;)

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Řekl bych, že to nepůjde. Ona ta meluzína právě vzniká mezi venkem a oknem.

Další odpovědi
hapiky

Kdo má plastová okna, ten meluzínu neslyší.I kdyby si něco nahrál, na co by to bylo dobré?, bude ti to na prd.

zjentek

Meluzínu já nahrávám v ledničce, na to nepotřebuju žádný větry.

dubraro

Nahraje naprd. Vítr bude způsobovat v (obyčejném) mikrofonu takový rachot, že to meluzínu přehluší.