dust8

Lze libovolný MP3 přehrávač používat jako skrytý flash disk čili na něj nahrávat cokoliv?

Odpovědi
anonym

ano nahrát tam můžeš cokoliv (je to univerzální mass storage device jako každá jiná usb flash), ale přehrávač pochopitelně přehraje jen formáty kterým rozumí, ostatní soubory jiných typů bude zcela ignorovat.

cochee

Jako skrytý ne. Jako normálně viditelný, to jo. Ale s tou libovolností bych si tak jistý nebyl.