dust8

Lze klonovat data i mezi flash diskem a pevným diskem nebo třeba interním a externím diskem?

Nebo externím a flash diskem? Funguje to i pro paměťové karty?

Předpokládám, že všechno bude fungovat, ale raději se zeptám, než ztrácet čas.

Odpovědi
Edison

Koonovat data? Co to má znamenat? Klonuje se disk a to za jistých předpokladů. Ukládat data paralelně umožňuj eraid. Pokud jde o zálohy, tak to chce raid nějakého vyššího řádu, nejméně na 4 discích.