sandy45

Lze již sklízet jablka Bohemie?

Uvnitř jsou jadérka tmavá,ale na stopce ještě drží.Staniviště mám ve frýdlantském výběžku.

Nejlepší odpověď
anonym

Jablka voní od podzimu do jara | Magazín zahrada
www.magazinzah­rada.cz/.../ja­blka-voni-od-podz… – Diese Seite übersetzen – Alle Ergebnisse von www.magazinzah­rada.cz blockieren
20. září 2011 – Letní jablka většinou stihneme zkonzumovat než přijde úroda podzimních a zimních. … a záviny, protože kvalita těchto letních jablek už má jistě namále. Hlavní sklizeň našeho nejoblíbenějšího podzimního ovoce ale právě nastala. … Newton Wonder, Bohemia ..
na googlu pisi ze ano , ale nemam sama zkusenosti … -iv-