Lze doma rozmnozit orchideje?

Mam phalaenopsis(na okně) a zajimalo by me, jestli by bylo možné je rozmnozit. A jak toho docilit, Dekuji :)

Nejlepší odpověď
anonym

Docela slušný web
http://orchidej­.wz.cz/phalae­nopsis.html

Další odpovědi
anonym

Nechej je růst, množí se celkem slušně. Dcera je na ně odborník a orchidejovými „miminky“ obdarovává už léta své známé.
Doplňuji:
Zkus si zadat do vyhledávače „množení orchidejí“ a najdeš tam na toto téma spoustu odkazů. Nejlépe se množí velké trsy dělením.