Jahoda

Loužička na bílém koberci – Jak vyčistit?

Pěkný večer.

Máme dva pejsky, kteří jsou naučeni chodit ven dělat svoji potřebu. Jenže ten mladší to zřídka pustí i doma. A jak jsem tak dnes šla směrem k balkonu, uviděla jsem kousek od nich loužičku. Dlouho tam nebude – Předevčírem jsem taky lezla na balkon a určitě bych si jí všimla. Jenže už tam je a nic s tím nenadělám. Problém je ten, že máme bílý koberec. Neznáte, prosím, nějaký dobrý přípravek na odstranění?

Předem mockrát děkuji.
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi.

No, vyřezávat to asi nebudu :D Zkusím to s tím ředěným Savem. :)

Ještě jednou děkuji. :)

Nejlepší odpověď
ten který je

Zkusil bych vanish na koberce,ale opatrně a přečtěte si raději návod.

Další odpovědi
Miroslavst

Tady bych to řešil takto:
http://www.gas­trosuper.cz/in­shop/catalogu­e/products/pic­tures/110%2022­%2050_V-N%C5%AF%C5%BE­%2013%20kucha%C5%99sk%C3­%BD%20AZZA-884528.jpg
a potom vsadil jiný kousek tam kde by to nebylo tak vidět.

FOG

V nejhorsim pripade,pokud nezabere zadny cistic,ani redene savo,tak neco podobneho jak naznacuje Miroslav.
U nas se to v techto pripadech vyreze ostrym nozem,neco jako ziletka a vlozi novy kus,ktery je podlepen samozrejme spec. nazehlovacimi pruhy a nakonec se to rozcese,ze nikdo nic nepozna. Jen si musite dat pozor,kterym smerem jdou „vlasy“ – chlupy na koberci.Musi to byt stejnym smerem.
Proto je dobre si vzdy kus koberce schovat.

Anizbor

Vanich je nejlepší i krásně voní a mazlíčkům se to líbit snad nebude,ale i jar dokáže divy a citron+sůl,také pomáhá na podobné problémy.