Avatar uživatele
Jahoda

Loužička na bílém koberci – Jak vyčistit?

Pěkný večer.

Máme dva pejsky, kteří jsou naučeni chodit ven dělat svoji potřebu. Jenže ten mladší to zřídka pustí i doma. A jak jsem tak dnes šla směrem k balkonu, uviděla jsem kousek od nich loužičku. Dlouho tam nebude – Předevčírem jsem taky lezla na balkon a určitě bych si jí všimla. Jenže už tam je a nic s tím nenadělám. Problém je ten, že máme bílý koberec. Neznáte, prosím, nějaký dobrý přípravek na odstranění?

Předem mockrát děkuji.
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi.

No, vyřezávat to asi nebudu :D Zkusím to s tím ředěným Savem. :)

Ještě jednou děkuji. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, aramah, anonym před 4799 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Zkusil bych vanish na koberce,ale opatrně a přečtěte si raději návod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Tady bych to řešil takto:
http://www.gas­trosuper.cz/in­shop/catalogu­e/products/pic­tures/110%2022­%2050_V-N%C5%AF%C5%BE­%2013%20kucha%C5%99sk%C3­%BD%20AZZA-884528.jpg
a potom vsadil jiný kousek tam kde by to nebylo tak vidět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
FOG

V nejhorsim pripade,pokud nezabere zadny cistic,ani redene savo,tak neco podobneho jak naznacuje Miroslav.
U nas se to v techto pripadech vyreze ostrym nozem,neco jako ziletka a vlozi novy kus,ktery je podlepen samozrejme spec. nazehlovacimi pruhy a nakonec se to rozcese,ze nikdo nic nepozna. Jen si musite dat pozor,kterym smerem jdou „vlasy“ – chlupy na koberci.Musi to byt stejnym smerem.
Proto je dobre si vzdy kus koberce schovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anizbor

Vanich je nejlepší i krásně voní a mazlíčkům se to líbit snad nebude,ale i jar dokáže divy a citron+sůl,také pomáhá na podobné problémy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek