bazinka

Lis na těsto, zdobička DELÍCIA, má někdo odkaz na recepty?

Sháním recepty, které byli součástí balení této zdobičky. Má někdo doma, nebo má někdo odkaz na tyto originální recepty?

Odpovědi
Viktorie II.

Recepty byly součásti balení, takže s originálem nemůžu sloužit, ale v odkaze je spousta receptu na strojkové sušenky.
Mimochodem, tento lis dlouho nevydrží. Už by se vyplatil koupit kovový.

Zdroj: https://www.go­ogle.com/sear­ch?rlz=1C1KNTJ_csCZ971CZ­972&q=Recept+na+su%C5%A­1enky+do+pisto­le&sa=X&ved=2a­hUKEwiquJ6a7cz0Ah­XYSfEDHXVkCmIQ1QJ6­BAgSEAE