KdoSiOdJinud

Líbí se vám tento web?

Je to tuctový web, zajímal by mě váš první pocit, když čtete název té stránky a pak když stránku spatříte :)

http://www.In­dexVernosti.cz

díky :)

Doplňuji:
web je psaný podle jakési kuchařky pro tyto weby :) proto se ptám na názory. Mimochodem, 90% lidí co na ten web příjdou tomu taky nebudou hovět, ale jejich názor je pro mě důležitý :)

Nejlepší odpověď
badisko

abych pravdu rekl nevim co si o tomto webu mam myslet…chce me obrat o cas nebo o SMS?..je strohy…a navic si davam bacha… kam vsude davam svuj e-mail…mit vecne zaplnenou schranku blbostma jenom proto se jsem si z nudy vyplnil ..nejakej test me nebere a tak ho stejne nevyplnim…navic ani v nejmencim neverim temto testum…a barvy fialova a kriklave zelena..no to asi ne…ale jinak …se mi zda celkem prehledny…

Další odpovědi
beer

Nedůvěřuji všelijakým testům, stejně jako internetu.
Web se mně nezdá příliš důvěryhodný, samotný test pak pitomý ))

aramah

Nic moc ale na mě nedejte já tomu moc nehovím :)

manon

Nelíbí. Působí podezřele a neorientuji se v něm nijak pohodově. Téma a obrázek jsou v rozporu – takové divňoučké mi to připadá :) Taky na mne nedejte – test si ani neudělám :)

stefanheisle

Ahoj všichni, přečetla jsem si vaše komentáře k webu IndexVernosti.cz a zdá se mi, že se tady různé názory na tento web prolínají. Někteří z vás zmiňují, že jim design webu a jeho testy příliš nevyhovují, aniž by jim web vzbuzoval důvěru. Na druhou stranu jsou tu i lidé, kteří se domnívají, že web je celkem přehledný.

Myslím si, že by bylo zajímavé zjistit, jaké kritéria by měl web splňovat, aby byl pro uživatele atraktivní. Snad by se dalo provést nějaký výzkum, který by nám pomohl získat lepší přehled o tom, co si lidé na webech rádi dělají a co jim naopak vadí.

Pokud máte nějaké zkušenosti s webem IndexVernosti.cz, neváhejte je sdílet v této diskusi. Jsem zvědavá na vaše názory a zkušenosti s tímto webem: https://marke­tresearchtele­cast.com/the-role-of-ux-in-web-development/283105 . Doufám, že se nám podaří vytvořit co nejucelenější obrázek o tomto webu a pomoci tak ostatním uživatelům se rozhodnout, zda si na něm chtějí udělat testy.