Jiří Bohumil

Léčil se expresident Klaus po nakažení na covidem Isoprinosinem?

Někde jsem to náhodně četl, ale nyní už se to nikde neobjevuje. A nyní se už zase předvádí, že to nic nebylo. Tož by mně to zajímalo.

Jo, teď jsem na to narazil náhodou a je to zřejmě pravda:

V pořadu Partie Klaus prozradil, že když sám chytil covid, užíval lék isoprinosine. „Již předtím posiloval moji imunitu, měl jsem ho dávno kvůli něčemu jinému,“ vysvětlil.

Nejlepší odpověď
Kepler

Já ti nevím. Je to zvláštní osoba ekonomického vzdělání, která všemu rozumí a zásadně jde proti proudu. Popírá globální oteplování i pandemii covidu, i když neví, co to je. Dovedu si představit, že pokud se léčil tím isoprasečinem, tak doktora uvedl do správných mezí, protože se ve skutečnosti jednalo o chřipku. Přeji brouku Pytlíkovi dlouhý život!

Další odpovědi
marci1

Klaus užíval (dle mého názoru) z důvodu nenošení ochrany dýchacích cest, Isoprinosine „preventivně“ ještě před onemocněním Covid-19. Že ho měl „dávno kvůli něčemu jinému“ mu sotva kdo uvěří. 🙂

Ametyst

Říká, že paličatě trval na tom, že nezůstane v ÚVN a chce domů. Jistě že si ho tam chtěli nechat. Není mnoho takových 80-letých, co se nepodvolí. Zde ve videu hovoří o domácí léčbě.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=0UWJBGbWNTs

Pepa25

Jestli je to pravda, tak je to typická klausovská licoměrnost: na jednu stranu zdůrazňovat, že měl jen malou teplotku a na druhou zobat lék, ke kterému se běžný smrtelník nedostane …

jáára

Kapal si Izopropylalkohol asi.

Midoc

Isoprinosinem možná pomáhá.
https://www.mskruh­.cz/clanky/in­fo-cesi-uzivaji-lek-pro-kone-a-vyuzivaji-sluzeb-lekaren-z-polska
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/spd-sili-v-pruzkumech-jak-s-tim-chce-nalozit-odpovida-mistopredseda-hrncir-147582

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Pepa25: To je zase názor- když Klaus jasně říká v rozhovoru, že dostal lék v Německu, na něco jiného, před léty a pod jiným názvem. Tak neplácej tu své teorie.

Ametyst

Kepler: Stejně jako klimaalarmisti, i covidalarmisti používají jakési matematické modely. S matematickým modelováním má Klaus zkušenost v ekonomii, takže ví, o čem mluví, ať se Ti to líbí nebo ne.

Kepler

S matematickými model, včetně týdenních předpovědí počasí pomocí supervýkonných počítačů, mám jedinou zkušenost: málokdy vyjdou.