rostavalek

Kupovali jste někdy pletivo nebo podobně přes eshop?

Našel jsem třeba eshop http://www.ces­keploty.cz/ a zajímalo by mě jak u takových věcí probíhá doprava, zda máte někdo z tímto zkušenosti. Diky

Odpovědi
Hlada

Pletivo jsem před časem kupoval přes e-shop od jiné firmy. Přivezli ho vlastní dodávkou. V objednávce napsali datum dodání a před příjezdem řidič zavolal. Nebyl s tím žádný problém.

mosoj

Není problém. Dostávám zboží někdy i s celou paletou. Přepravce potom používá auto s hydraulickou plošinou.

ladaadal

Jak píšou ostatní. Loni jsem kupoval sedm rolí po 25m. Prostě dali vědět, kdy přijedou, přivezli pletivo, já zaplatil a hotovo.
Mimochodem to bylo těsně po zdražování kovů a vyšlo mě to na polovinu i s dopravou, než v kamenné prodejně v nejbližším městě, kde si samozřejmě hned přirazili novou cenu, i když měli zásoby staré dodávky.

turbanek

Pletivo a plot už bych koupil jedině přes internet, je to od dost levnější a jednoduší. Já nakupoval na http://www.levne-pletivo.cz a byl jsem maximálně spokojen, poptal jsem několik dodavatelů a tyto byli nejochotnější a nejlevnější, mají hezky zpracované návody na montáž pletiva.