Marketka13

Kuličková modelína

Zdravím, kdysi na veletrhu hraček jsem se setkala s kuličkovou modelínou. Byla to moc fajn hračka, kterou bych ráda koupila malému synovi, ale pak jsem se sní setkala u kamarádky a ta byla děsná. Lepila se, byla taková mazlavá a malému díteti bych ji nedala. Nepamatuji si značku modelíny na veletrhu, nemáte s tím někdo zkušenosti? Nevíte která je original a které jsou náhražky?

Odpovědi
Broukk

Ano, ano, na 100% souhlasím se značkou modelíny Playfoam :) Kupovala jsem ji synovci, segra mě sice špikovala pohledem, když uviděla, co malý rozbalil, protože chvilku předtím právě jednu šmejdovskou vyhodila, kupovala ji někde na stánku na zkoušku, samozřejmě, že se lepila a nebyla vůbec voňavá.. no malý to rozbalil (jsou mu 4) a začali jsme spolu modelovat, vydržel u toho přes hodinu, vymodelovali jsme pejska, sněhuláka a podobně, no je z toho nadšený, má to už asi měsíc a chtěl by další barvičky. Segra je taky v klidu, protože modelína stále funguje jako na začátku a její negativní zkušenost je ta tam, nyní to taky chválí, kde může :)

Ku

Modelína se časem opotřebí, a pak je dost mazlavá, ale nemál totiž nenéyslím si že je to dobrá hračka, žádný origin

LůcaDůcaPůca

měla jsem značku amos
a ta byla docela fajn ale potom když jsem si ji koupila nedavno tak mi taky přišla taková mazlavá a ta barva stékala z těch kuliček.. Tak nevím.

Lidaa11

Ahoj Markét, také jsem se na veletrhu setkala s kuličkovou modelínou a byla to značka PlayFoam. Jde o nešpinivou a opakovaně použitelnou modelínu, která je spojena netoxickým a nealergením pojivem. Zajímala jsem se o to a zjistila jsem, že je spousta napodobenin, které jsou vyrobené v Číne, original je však vyroben v Tauwanu. Navíc origina PlayFoam má na obalu žluté kolečko s nápisem Origina Quality a 5 hvězdiček. Více zjistíš tady http://playfo­am.pexi.cz/

Kvetina888

To Broukk: Viď, taky to naše děcka strašně baví, ale s těma barvičkama je to v pohodě, protože jsou různý „edice“ je taková růžová ve tvarech srdíček, pak i halloweenská, sněhuláci a pak asi 2 odstíny, takže z čeho je vybírat :) Je perfektní!

Rozax

Viď „Květina888“, my jsme zase měli Workshop set a tam je zase hodně barviček na výběr, takže jsme mohli tvořit jako divý.