vlastina

Kudlanka nábožná, proč je po aktu na samečka taková?

Doplňuji:
To já vím,jen jsem se zamyslela jak to v přírodě chodí,a jak všechno má svůj řád.

Nejlepší odpověď
mosoj

Ví že by ji stejně alimenty neplatil tak ho raději hned sežere.

Další odpovědi
dudu

Mohu se mýlit, ale byla oplodněna a pro zdárný vývoj potomstva potřebuje živočišné bílkoviny, sameček tím vlastně učiní poslední službu svým dětem. Kvůli bílkovinám přece také samičky komára pijí krev, kdežto samečci svým sosáčkem sají nektrar.

anonym

dělá tohttp://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Kudlankan%C3%A1bo%­C5%BEn%C3%A1 hlavně z nedostatku potravy

elektrikář

Je to pro ní zdroj potravy chudák je z toho tak zničený že jí nemůže utéct.