zjentek

Který z uvedených plodů obsahuje nejvíce vody?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
marci1

Okurek

95% vody. 🙂

Další odpovědi
Kepler

Meloun

Zejména vodní meloun. Ale okurek taky.

Lukas27

Meloun

aliendrone

Okurek

Nwm, někde jsem četl, že OKURKA má v sobě přes 90% vody. Ale v melounu jí je také hodně, tož pogoogli. :)
BTW – nevědět odkud jsi, tak po tom „okurek“ už bych to VĚDĚL, protože dobře vím, kde se „VOKURCE“ říká „OKUREK“. ;) :D :D

autacek

Meloun

Sice se píše, že meloun obsahuje 91% vody a okurka 95%, ovšem odečteme-li slupku, kterou patrně nikdo nejí, vítězí meloun.

paul1

Meloun

GM

Meloun

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

marci1

Obsah vody cca:

Hruška: 85%
Okurek: 95%
Meloun: 91%
Mrkev: 88%
Kaki: 60%
Ananas: 86%
🙂

Ametyst

Aliendrone: 🙂 Také tu máme okurek. Volala jsem si s kamarádkou z Plzně, o tom, co máme ve skleníku. Řekla jsem “okurek” a vůbec nechápala, proč ona nechápe a nechá si to 3× zopakovat. 🙂