Nikkol

Který tvor je nejsilnější na světě?

Nejlepší odpověď
NiCMOCBOY

Mravenec – 50ti násobek svojí hmotnosti, přece.

Další odpovědi
jendahun

Už jsem to někde psal,abych se neopakoval.Po dlouholetém výzkumu jsem zjistil,že je to roup,hlíst,škrkav­ka.Dovede nadzvednout ze židle i stokilového chlapa.

led

Človek, pretože okrem fyzickej sily používa aj duševnú silu – svoj rozum.
„Dajte mi pevný bod vo vesmíre a pohnem Zemou“ Archimedes
PS.
No neviem, či ho radiť medzi zvieratá, ale medzi tvory určite.

Salvaje

Jako děti jsme říkávali, že šnek, protože unesse svůj dům 😁

Straka

Pokud jde o absolutní sílu, tedy měřenou v Newtonech, tak určitě nějaký druh draka, či-li dinosaura. Ono se sice tvrdí, že jsou vyhynulí. Ale vzhledem k poměrně neojedinělým pozorováním si troufám tvrdit, že ne všichni vynynuli.

roxy52

Moje ,,drahá polovička" a to vždy,když přijde pod vlivem. 🙂

venkovan

Čeští parlamentní politici. Ti během chvilky uzemní 10 miliónů lidí a rozesmějí zbývající miliardy.