Rokio

Který mě čeká po smrti trest, když jsem se díval na epizodu Grifinovi, která zesměšňuje Ježíše?

Ježíš v tomto dílu má přijít o panictví.

Zde je odkaz na epizodu: http://griffi­novi.nikee.net/in­dex.php?video=245

Nejlepší odpověď
led

Rokio, len pozeraj.
Ak máš proti niečomu hovoriť, niečo kritizovať, musíš to poznať, nie ako mnohí tlčhubovia.
Malá výhovorka, keď ťa bude niekto za pozeranie tejto epizódy kritizovať.

Další odpovědi
aliendrone

Budeš celou věčnost stát u přechodu pro chodce, přes který budou jezdit auta tak, že NIKDY nebudeš vědět, jestli už můžeš na přechod vkročit v souladu s předpisy! A to je jen ZAČÁTEK. To další rozepisovat nebudu, ale jedno si neodustím.

NEVĚŘ Její Excelenci velvyslankyní PEKLA led! Jako každá mámivá divoženka si z tebe utahuje a ve skutečnosti se na tebe TĚŠÍ s celou legií svých mučitelských amazonek! ;) :D :D

annas

Jako věřícímu vám musí odpustit Bůh a rozhodnout, zda jste litoval toho, co považujete za hřích, tedy vám svatý Petr otevře nebeskou bránu, nebo se dostanete do očistce. Prostředníkem je za života kněz ve zpovědnici.

Jak může pozemský tvor rozhodovat o údajném hřichu, který se týká Ježíše?

Pokud jste četl Starý zákon, dovíte se, že Bůh nežádá „smrt“ hříšníka, ale nabízí mu odpuštění, pokud se k němu obrátí.

Uvědomte si, že "„Strach lže a ty mu věříš.“ — Friedrich Nietzsche

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/5208-friedrich-nietzsche-strach-lze-a-ty-mu-veris/

Až později jsem si všimla odkazu na seriál a přečetla si jeho obsah. .„Seriál je až po okraj naplněn haldou gagů“, tedy většinou vyvolá smích aktérů nepovedené rodinky, Proto jejich bláznivé nápady neberte vážně.

da ny

Žádný, nyní, ani po smrti.
(ty několikrát doporučené knihy, alespoň 1. díl jste stále nečetl…)

Nevím, která církev nebo sekta Vás straší, či vymývá mo---.

Je to otázka víry a představ/fanta­zie/strachů lidí.
„Bůh netrestá. Bůh je láska. Odpuštění a milosrdenství. Spása. Nekonečný ostrov míru,klidu a bezpečí.
Lidský rozum přisuzuje mnohdy Bohu vlastnosti na základě vlastních iluzorních domněnek,jaký by podle něj Bůh měl být.“
Více zde: https://harmonie-uceni-jezise-krista.webnode­.cz/news/buh-netresta/

„Svědkové Jehovovi věří, že smrt je stavem neexistence bez vědomí. Neexistuje žádné peklo ani věčná muka.“
https://www.rex­ter.cz/rubriky/nad­prirozeno/sved­ci-jehovovi-pravidla-pocet-clenu-a-sjezdy_149.html

elkon

Probuď se…

Petr Kaňa

Záleží jestli toho lituješ.

ivzez

Bůh sem nechodí a nikdo jiný na otázku odpovědět nedokáže.

Jestli tě zajímá můj názor, pak si myslím, že tě Bůh nepotrestá za to, že ses na tu epizodu
podíval, ale za to, že jsi zde na ni odkázal, čímž jsi mohl přilákat více diváků…

_______
Doplňuji:
Ostatně jedna z teorií o Ježíši tvrdí, že Ježíš přežil ukřižování, oženil se s Máří Magdalénou,
odešel na území dnešní jižní Francie a žil s Máří a dvěma dětmi…

Kelt

Proč bys měl být trestán ty? Třeba tě ten film změní a je to začátek tvé proměny. Autoři a tvůrci toho díla by měli být potrestáni.

kia

Podle toho na co se ptáš si myslím, že jsi trestán už nyní.

Rokio

ivzez: To je zajímavé.

led

Rokio, pozor na aliendrona, na druhej strane prechodu už čaká s pokutovým lístkom.