Avatar uživatele
Evasky

Který hlodavec se nejvíc hodí pro dítě,které se rádo mazlí se zvířátkem a je doma odpoledne až do rána?

Je mu 13 let.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? samicek333 před 4642 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kikina.k

Podle mě je vhodný nějaký roztomilý zakrslý králíček nebo třeba morčátko :).Když sem byla malá,máma mi koupila králíka a ja ho měla na vodítku a chodila sem s nim po zahradě celý den :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
atriplex

Králík a morče. Kupujte však od přímých chovatelů a ne ve zverimexech, kde jsou zvířata většinou již stará a hůře vychovatelná. Mnozí chovatelé nabízejí králíky či morčata zdarma a mají radost, že jejich mláďátka najdou nový domov.

Upozorňuji na zápach, které každé zvíře produkuje. Můžete pach minimalizovat, ale nezbavíte se ho. A tím nemyslím jen zápach trusu, ale i specifický pach sena a hoblin. Taky počítejte s tím, že se po bytě budete nachátet hobliny a seno. Také kupte co největší klec, protože ta se dobře udržuje v čistotě.

Toto upozornění je míněno pro některé maminky, které mají problém se sebemenší nečistotou v bytě. A zvíře bude s vámi v bytě, v obýváku či děstském pokoji.

Hodně zdaru. Dlouholetý chovatel králíka 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kamila44444

doporučuji zakrslého králíčka-beránka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
E.n

Já mám králika, (ale jestli mu neostříháte drápky moc se s ním mazlit nedoporučuju)jinak například myš, křeček, činčila..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

souhlasím, králík nebo morče, obojí , když se ochočí je velmi dobré na hlazení a mazlení, ale králík potřebuje trochu více péče než morče:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Králíček nebo morčátko fajn,ale IQ téměř nula,takže si s nima 13 ti lete dite moc neuzije. Kdo mel jednou potkánka uz by nikdy nemenil..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek