Littl3

Činčila ochočování…

Za jak dlouho jste činčilu kompletně ochočily ?

Nejlepší odpověď
badisko

Koukej kazdej cincilu nema ..:D a pochybuji ze ji tady nekdy melo 20% lidi takze ma rada zni navstiv stranky specializovane na tuto havet treba zde .. http://www.cin­cily.cz/
nebo dej do vyhledavace google.cz nebo bing.cz toto ..> cincila chov <> vse o cincilach < atakdale …
Doplňuji:
podle vyse uvedenych sranek si to preber jak chces …

Závěr – pro koho ano a pro koho ne
ANO
dospělým lidem, kteří nechtějí mít činčilu jako zvířátko na drbání, nošení po kapsách a vodění na vodítku
lidem, kteří jí dají dostatečný prostor k volnému běhání
lidem, kteří ji budou milovat a obdivovat pro její krásu, pohyblivost, zvědavost a nespoutanou radost ze života
nenáročným lidem, kteří chtějí mít nenáročného společníka po večerech
lidem, kteří nemají čas se svému zvířeti věnovat půl dne, o víkendech nebo ho nestíhají venčit
lidem, kteří občas jednou pryč a o jejich byt a zvířata se budou starat „náhradníci“
rozumným lidem, kteří z různých důvodů nechtějí mít psy či kočky, ale nespokojí se s křečkem, andulkou nebo rybičkami
lidem, kteří se budou na dovádějící činčilu dívat po večerech místo televize, budou „studovat“ její povahu, komunikaci, budou jí vymýšlet různé překážky, prolézačky – prostě dospělým dětem
NE
dětem (raději morče nebo králíka…)
lidem, kteří se chtějí se zvířátkem mazlit, muchlat (raději psa či kočku…)
starým lidem nebo lidem, kteří nemají na to, aby činčilu občas naháněli do klece (raději rybičky…)
lidem, kteří nechtějí nebo nemohou činčile poskytnout dostatek pohybu a prostoru (raději křečka…)
lidem, kterým vadí seno, písek, jemné chlupy a činčilí bobky (raději tamagoči …)
všem nezodpovědným lidem (raději nakreslené zvířátko…).

Další odpovědi
www

‚Kompletně‘, jako třeba papouška, kavku ap. nikdy. Takhle to totiž s činčilou ani nejde 😉
Doplňuji:
Více viz Google ‚Jak činčilu ochočit?‘, o moc víc ji nenaučíš.

anonym

Protože je to zjevně otázka pro ženy, tak ti jako žena odpovídám, že jsem si činčilu ještě ani nepořídila, čili pro mne je „neochočitelná“.
Zkus si na netu vyhledat něci o činčilách. Bude to určitě efektivnější, než tady hledat nahodilé odpovědi.