Který český film máte nejraději?

Můžete napsat jen ten jeden,kterej je u vás ten nej?
Vím,že je jich asi mnoho,ale ten jeden,kterej vás nejvíce zaujal.
Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Nechápavé

Probudim se vcera

Další odpovědi
setapouch

Tezko napsat jeden, tezko napsat byt i jeden z kazdeho zanru. Ale v prvni chvili me napadly tri a z nich vybiram Atentat. Je to vyjimecny film o vyjimecnem cinu ve vyjimecne dobe. A je neuveritelne, ze se tak dlouho nenasel nikdo, kdo by toto tema zpracoval znovu.

Frogman

Z těch novějších mám nejraději asi „Účastníci zájezdu“. Líbí se mi i knižní verze. :)

lexx

seriál Chalupáři (neskutečně naivní idylka), Což takhle dát si špenát, Černí baroni (naprostá fikce iluze, realita byla zcela jiná), Tankový prapor (tématicky podobné)

anonym

černí baroni. dá se říct, že jsem jím byl také

Mirdas

Ihned se mne vybavil film Postřižiny, následně Ucho, Samotáři, Světáci a mnoho dalších.

Mc Merkurion

bez debat: S tebou mě baví svět…

dejavu

Pelíšky, U mě dobrý, Obecná škola, Kolja, Vratné lahve, Ženy v pokušení a ze starších Léto s kovbojem, Jak utopit dr. Mráčka, Jak vytrhnout velrybě stoličku, Kulový blesk, Vrchní, prchni!

briketka10

Dodnes si ráda pustím český seriál
Byli jednou dva písaři z roku 1972 a
vzpomínám na dobu, kdy jsme byly
malé holky a sedávaly každou neděli
a tento seriál sledovaly má jen krátké
epizody, ale i tenkrát jsme se řehtaly
i s rodičema oni si uvařili kávičku a my
jedly puding, nebo zmrzku byla to krásná
doba 😁
http://www.csfd­.cz/film/71446-byli-jednou-dva-pisari/prehled/

Nyní je to film Skřítek a ostatní komedie, kde
perlí Eva Holubová tu mám moc ráda :)

anonym

Protože mám rád Vlastu Buriana, tak jeho film Anton Špelec, ostrostřelec, ale nevím, jestli jsem splnil podmínku Jugara, protože byl natočený v době, kdy bylo Československo.
http://www.csfd­.cz/film/3083-anton-spelec-ostrostrelec/preh­led/

anonym

www.csfd.cz/fil­m/8301-atentat/

Dneska si ho pustím :)

anonym

Sice velký výběr nedáváš, ale chci se zeptat: může to být i film československý, nebo si zakládáš pouze na český?!

anonym

Jakej výběr?Otázka zní jasně:český film!
Pochopíš to?Proč bych dával na výběr?