stryda

Ktery antivirovy program je lepsi GDATA2010 nebo AVAST.

Ktery antivirovy program je lepsi GDATA2010 nebo AVAST.Jaky je mezi nima rozdil.Dekuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Já mám Avast a jsem s ním velice spokojená,proto doporučuji Avast

Další odpovědi
anonym

DOBRÝ DEN.MNĚLI JSME NAINSTALOVANÝCH JIŽ VÍCE ANTIVIRŮ A ČISTIČŮ A NAKONEC JSME SE VELMI RÁDI VRÁTILI K AVASTU A CCLINERU.ALE ZVÁŽIT SI TO MUSÍTE SÁM.JÁ JEN ODPOVÍDÁM. ZAJ-PO

Zdroj: vlastní zkušenost.

anonym

AVAST je cesky produkt pritom je to rozhodně kvalitka, kterou do svého balíku zdarma dostupnych aplikací zařadil i Google. O GDATA2010 jsem naproti tomu sotva kdy slyšel…

Zdroj: pack.google.com

panenka

Já jsem měla donedávna Norton a přešla jsem na AVAST a jsem s ním spokojená.

GangstaHelper

AVAST (je to nejlepší free antivir, i když ho zrovna nemusím).