Kterému uživatelskému prostředí (varianta A/B) byste osobně dali přednost?

Včera vyšla nová verze „free“ operačního systému Ubuntu (17.10). V souvislosti s tím a s množstvím různých motivů a sad ikon které se pro něj nabízí bych váš požádal o jednoduchou subjektivní odpověď, názor na vzhled uživatelského rozhranní, jeho přehlednost, srozumitelnost, eleganci, cokoliv při tom zohledňujete. Varianta B vznikla v podstatě během 5 minut drobného přenastavování.

Vzhled A – výchozí, https://i.imgur­.com/DRv1UEB.png
Vzhled B – mírně upravený, https://i.imgur­.com/1j6rgLP.png

Odpovědi
Emefej

Vzhled A

To se mi líbí, je to takové chlapsky činané, drsňácky růžovoučké. Teploučko z toho přímo sálá.

rouzi

Vzhled B

Rozhodně B

ivzez

Vzhled B

„Uklikla jsem se“, omlouvám se. Odpověď měla být C.

Trochu lépe vypadá A, ale nevybrala bych si ani jeden vzhled.
Nastavila bych si „své“ prostředí.

autacek

Vzhled B

Paradoxně bych hledal takový vzhled, který nejvíce připomíná stará Windows.

Altair-AC

Vzhled A

Arne1

Vzhled A

To B vypadá jako ty vyblité Win 10

Lamalam

Nevidím mezi nimi významný rozdíl

Obě nic moc.